WIECZORY PANIEŃSKIE

Wieczór Panieński jest idealną okazją do spotkania z koleżankami oraz chwilową ucieczką od stresujących przygotowań do ślubu i wesela. Dla tych Pań, które chcą zorganizować Wieczór Panieński w Salonie Sopot w sposób wyjątkowy i nietypowy  przygotowaliśmy specjalne pakiety, które umożliwiają wspólne korzystanie z szeregu zabiegów relaksujących i pielęgnacyjnych w kameralnym gronie.

Wieczór Panieński w Salonie Sopot z pewnością będzie przyjemną niespodzianką dla Panny Młodej. Zabiegi, którymi zostanie poddana sprawią, że poczuje się nie tylko bardziej zrelaksowana ale i piękniejsza. Każda uczestniczka wieczoru panieńskiego zapamięta ten wieczór jako wyjątkową, zmysłową przygodę.

Salon Sopot znajduję się tuż obok sopockich restauracji i klubów, dzięki czemu Wieczór Panieński w Salonie może stanowić wyjątkowy początek dla długiej i szalonej nocy.

BABSKIE SPOTKANIA

Spotkanie z przyjaciółkami w połączeniu z odprężającą atmosferą to marzenie wielu zapracowanych Pań.

W Salonie Sopot manicure, pedicure, zabieg na twarz, masaż, pielęgnacja włosów mogą odbywać się jednocześnie dla kilku koleżanek. Posiadamy 4 stanowiska do manicure, 3 stanowiska do pedicure, gabinet masażu dla 2 osób, 3 gabinety zabiegowe oraz 3 stanowiska fryzjerskie.

Wspólny manicure z koleżanką przy kawie to doskonały pomysł na spotkanie.

PANNA MŁODA

W Salonie Sopot zespół profesjonalistów pomoże w przygotowaniach Panny Młodej i Pana Młodego do Ślubu. Odpowiednio wcześniej indywidualnie skomponowane zabiegi są gwarancją idealnego wyglądu oraz świetnego samopoczucia. W Salonie Sopot możesz oddać się w ręce profesjonalistów i mieć spokojną głowę, ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby Para Młoda wyglądała zjawiskowo pięknie w dniu swojego Ślubu.

  • makijaż ślubny
  • upięcia ślubne
  • manicure ślubny
  • zabiegi na twarz
  • zabiegi na ciało
  • zabiegi na dłonie i stopy
  • zabiegi na włosy

VOUCHER UPOMINKOWY

Podaruj luksus bliskiej osobie

Kupując voucher upominkowy mają Państwo możliwość wyboru pomiędzy voucherem na określone zabiegi z całej oferty Salonu Sopot, a voucherem opiewającym na określoną kwotę do wykorzystania na dowolnie wybrane zabiegi.

Vouchery ważne są 3 miesiące od daty zakupu.

Zakupu Vouchera dokonać można bezpośrednio w Salonie Sopot lub mailowo pod adresem recepcja@salonsopot.pl

Na życzenie klienta wysyłamy vouchery do osoby kupującej lub obdarowanej.

Poczta Polska do 5 dni roboczych – bezpłatnie

Kurier Inpost 24h  – 20zł