DOROTA – FRYZJERKA

– specjalizacja: koloryzacja (blondy); upięcia ślubne.

Odkąd pamiętam chciałam zostać doskonałym fryzjerem. Posiadam 11-letnie doświadczenie w zawodzie, ciągle dążę do podnoszenia swoich kwalifikacji. Fryzjerstwo jest moją pasją. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną oraz mamą 4-letniego urwisa. Uwielbiam spędzać wolny czas na rowerze, rolkach oraz grając w piłkę z synkiem.

Dorota, posiada duszę artysty. Kocha sztukę oraz muzykę. Jest osobą o bogatej wyobraźni. Jako fryzjerka jest niezwykle kreatywna, a przy tym cierpliwa. Wrażliwa na piękno.. W pracy zawodowej szalenie ambitna, dokładna i gotowa na wyzwania. Połączenie doskonałej techniki, doświadczenia oraz pasji sprawia, iż jest fryzjerką perfekcyjną o wybitnym potencjale. Potrafi odkryć wiele oblicz każdej kobiety.

RENATA – KOSMETOLOG

– specjalizacja: przedłużanie i zagęszczanie rzęs; zabiegi na twarz i ciało; masaże

W tym co robię dążę do perfekcji. Stawiam na ciągły rozwój własnej osoby i inwestycje w siebie. Dzięki temu mogę oddawać osobom w moim otoczeniu to co we mnie najlepsze. Niezwykle cenie sobie pracę w Salonie Sopot, w której realizuję swoje pasje i wykorzystuję zdobyte kompetencje, przy jednoczesnym zapewnieniu rozwoju umiejętności i technik kosmetycznych.

Renata jest osobą ambitna, obdarzoną niebywałym talentem. Ciągle szuka nowych wyzwań i dąży do sprostania im na najwyższym poziomie. Stawia na własny rozwój, przejawiając inicjatywę w uczestnictwie w kursach i szkoleniach w ramach specjalizacji. Jest osobą pełną uśmiechu i optymizmu. W kontakcie z Klientem dąży w pierwszym rzędzie do gruntownego rozpoznania jego potrzeb, cierpliwie poświęcając czas na ich analizę i efektywny dobór składników, co gwarantuje pełne zadowolenie Klienta.

MAGDALENA – KOSMETOLOG

– specjalizacja: pielęgnacja twarzy; wizaż; zdobnictwo paznokci; masaże.

Pochodzę z Zamościa. Tam też stawiałam pierwsze kroki w zawodzie kosmetyczki. Od 5 lat mieszkam w Gdyni. Kosmetyka i pielęgnacja to moja pasja. Doświadczenie i technika pracy, którą zdobyłam przez 6 lat wykonywania zawodu pomaga mi w dbaniu o Klienta. Szczególnie ważne są dla mnie opinie klientów oraz ich satysfakcja.
Swoje umiejętności rozwijam poprzez udział w szkoleniach i kursach, dzięki czemu nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, aby móc lepiej spełnić wymagania klienta i dostosować się do jego potrzeb.

Do obowiązków Magdy należy wykonywanie zabiegów kosmetycznych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej. Jest osobą niezwykle dokładną z dużym poczuciem odpowiedzialności za zdrowie i urodę klienta. Posiada wysoko rozwiniętą umiejętność nawiązywania przyjaznego kontaktu z klientem. Jest przy tym wyrozumiała i dyskretna. Dusza sportowca. Wolny czas stara spędzać aktywnie. Sama mówi o sobie „twarda z charakteru, wrażliwa z natury”. Łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi i uwielbia żartować.

KAMILA – KOSMETYCZKA

– specjalizacja manicure, pedicure, zabiegi na twarz i ciało

Prywatnie spełniona żona i mama dwójki dzieci. Temu co robi oddaje się w pełni. Jest niezwykle precyzyjna, spokojna i dyskretna. Zawód kosmetyczki wykonuje od ponad 10 lat. Osoba o ciepłym i życzliwym usposobieniu. Łatwo nawiązuje kontakt z Klientem. Zawsze odpowiednio zadba o Klienta. Starannie dobiera zabieg oraz stosowane techniki. Doskonale doradzi Klientowi oraz sprosta jego potrzebom i wymaganiom.

WERONIKA – RECEPCJONISTKA

– recepcjonistka

Jest osobą optymistyczną, wesołą z dużym poczuciem humoru, a przy tym uczynna i życzliwa.

Odpowiada za kontakt z Klientem oraz przedstawienie oferty Salonu. Prowadzi ustalenia dotyczące terminów oraz rodzaju zabiegów. Służy pomocą w każdym aspekcie działalności Salonu. Doskonale zaopiekuje się Klientem. Weronika zapewni Państwu odpowiednią opiekę i zadba o wyjątkową atmosferę.