Sopot Zabiegi kosmetyczne, Masaże SPA, Fryzjerstwo

Bandaże AROSHA - profesjonalne zabiegi stworzone do walki z cellulitem

Bandaże AROSHA - profesjonalne zabiegi stworzone do walki z cellulitem

Doskonałe rozwiązanie dla problemów takich jak: cellulit, nadmierna tkanka tłuszczowa, rozstępy, skóra słabo nawilżona, wiotka.

Arosha to nowoczesna linia kosmetyków dla osób, które zmagają się z cellulitem, obrzękami, zwiotczeniami i nadmiernie zgromadzoną tkanką tłuszczową. Zabieg z użyciem bandaży Arosha polega na owinięciem ciała delikatnymi delikatnymi bawełnianymi bandażami, nasączonymi koktajlem składników aktywnych, które przenikają w głąb skóry.

Przebieg zabiegu z użyciem Bandaży AROSHA

W pierwszej kolejności wykonujemy suchy peeling szczotką z włókien roślinnych w celu podbudzenia układu limfatycznego i krwionośnego. Wybieramy ampułkę zgodnie z wybranym przez klientkę wariantem zabiegu i wmasowujemy. Bandażujemy ciało i pozostawiamy do wchłonięcia na określoną ilość czasu.

Efekty zabiegu

wyszczuplanie ciała

redukcja tkanki tłuszczowej

usuwanie cellulitu

redukcja rozstępów

ujędrnianie skóry

napięcie skóry

Przeciwskazania do zabiegu Bandaży Arosha

zapalenie żył

zaburzenia krążenia

choroby serca

choroby płuc

choroby skóry

ciąża i karmienie piersią

Warianty zabiegów i rodzaje Bandaży

Bandaże Arosha Adipocel kit - cellulit włóknisty

Zestaw stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADIPOCEL KIT to połączenie różnych składników mających na celu walkę ze wzrostem adipocytów oraz deformacją włókien kolagenowych – czynników odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.

Bandaże Arosha Detoxy kit - oczyszczenie i usunięcie wody

Zestaw o działaniu oczyszczającym i dotleniającym organizm, zaprojektowany z myślą o skutecznej detoksyfikacji. Innowacyjny zabieg na całe ciało, który złuszcza naskórek, pobudza mikrokrążenie skórne oraz dotlenia tkanki, rekomendowany jako pierwszy etap przygotowujący klienta do kolejnych zabiegów Arosha. Może być również stosowany jako jednorazowy zabieg detoksykujący i dotleniający.

Bandaże Arosha Firming kit - modelowanie sylwetki

Zestaw specjalnie zaprojektowany, aby zliftingować i modelować sylwetkę, nadać jej sprężystość, zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry. Zestaw szczególnie zalecany jako kuracja po odchudzaniu, okresie ciąży i karmienia piersią. Doskonale sprawdza się na problemy z rozstępami oraz jako kuracja antystarzeniowa.

Bandaże Arosha Lipofit kit - wyszczuplanie brzucha

Zestaw o działaniu lipolitycznym, intensywnie wyszczuplający, zaprojektowany z myślą o problematycznej partii ciała jaką jest brzuch. Dzięki koncentratom zawierającym specjalną syntezę molekularną, która działa w sposób szybki i ukierunkowany na adipocyty, aktywując ich metabolizm pozwala skutecznie wymodelować oraz zredukować tkankę tłuszczową na brzuchu.

Umów się z nami na konsultację - dowiedz się w jakiej kondycji jest Twoja skóra i który z wariantów zabiegu Arosha będzie dla Ciebie odpowiedni. 🌸

Zobacz pełną ofertę z cennikiem

Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy