Rytuały KERASTASE

KERASTASE FUSIO - DOSE

Rytuały kerastase fusio doseRewolucyjny zabieg pielęgnacyjny Fusio-Dose zapewnia natychmiastową przemianę Twoich włosów oraz trwały rezultat. 5 skoncentrowanych formuł pielęgnacyjnych w formie boosterów komponowanych jest z 4 koncentratami bo- gatymi w substancje aktywne, co daje nam 20 możliwych kombinacji indywidualnie dopasowanej pielęgnacji. Koncentraty i boostery tworzą spersonalizowane mieszanki o wysokiej zawartości składników aktywnych. Nowy program pielęgnacyjny Fusio-Dose to przełom w dziedzinie indywidualnie dopasowanej pielęgnacji włosów. Fusio-Dose to “zastrzyk” piękna o natychmiastowym działaniu, którego może doświadczyć każda kobieta w Salonie Sopot. Rytuał Kerastase wzbogacony dedykowany jest dla włosów bardzo suchych i zniszczonych. Zawiera odpowiednią mie- szankę boostera oraz koncentratu, relaksujący masaż głowy oraz silnie skoncentrowaną maskę dopasowaną do potrzeb skóry głowy i włosów. Zabieg jest poprzedzony analizą skóry głowy i włosów.

Koncentrat GENESIS

Efekt wzmocnienia włosów

Koncentrat GENESIS

silnie działające składniki z luksusową formułą ograniczającą utratę włosów Rezultat: naprawa włókien włosów podatnych na łamanie podczas czesania i suszenia

Koncentrat OLÉO-FUSION

Intensywne odżywienie i miękkość

Koncentrat OLÉO-FUSION

Mikroemulsja z naturalnymi olejkami z jojoby i awokado dla natychmiastowego odżywienia włosów, od nasady po końcówki, bez ich obciążania.
Rezultat:
włosy są intensywnie nawilżone bez uczucia obciążenia,

Koncentrat PIXELIST

Wzmocnienie połysku włosów koloryzowanych

Koncentrat PIXELIST

Supergładka emulsja z mikroskopijnymi cząsteczkami rozświetlających składników aktywnych, które nadają włóknu włosów blask i sprawiają, że kolor staje się lśniący.
Rezultat:
włókno włosów jest wygładzone, kolor - świetlisty, a blask - wielowymiarowy, bez uczucia obciążenia.

Koncentrat VITA-CIMENT

Intensywna odbudowa

Koncentrat VITA-CIMENT

Biomimetyczny cement komórkowy złożony z ceramidów regenerujących i ochraniających włókno włosów. Wypełnia ubytki w zmienionym cemencie międzykomórkowym i uzupełnia powierzchnię włosa, zapewniając jej jednorodność i naturalność w dotyku.
Rezultat:
włosy są chronione przed działanieczynników zewnętrznych, miękkie, elastyczne, lśniące – całkowicie przemienione.

Booster ODBUDOWA

Kompleks zapobiegający erozji 20 000 PPM + roślina rezurekcyjna*

Booster ODBUDOWA

Roślina rezurekcyjna i kompleks przeciwdziałający erozji wraz z ceramidami wypełniają i wzmacniają włókno włosów dla optymalnej regeneracji.
Rezultat:
włókno włosów zostaje błyskawicznie wzmocnione i zregenerowane. Włosy odzyskują siłę i witalność.

Booster ODŻYWIENIE

Kompleks nutritive 60 000 ppm + royal iris*

Booster ODŻYWIENIE

3 razy silniejsze odżywienie. Kompleks odżywczy w połączeniu z ekstraktem z irysa królewskiego o właściwościach przeciwutleniających intensywnie odżywia włókno włosów.
Rezultat:
włókno włosów jest odżywione bez efektu obciążenia.

Booster DYSCYPLINA

Czynnik wygładzający 15 000 ppm + komplex morpho-kératinetm*

Booster DYSCYPLINA

72 godziny działania przeciw puszeniu się, 72-godzinna gładkość i ochrona przed wilgocią Działanie kompleksu Morpho-Kératine, ułatwia- jącego rozczesywanie i układanie włosów oraz zapobiegającego puszeniu, dopełnia kationowy czynnik osiadający na partiach włosów zniszczo- nych zabiegami i nadaje im idealną gładkość, od nasady po końcówki.
Rezultat:
włókno włosów jest łatwiejsze do uło- żenia,włosy są jedwabiste i spływają swobodnie. *Test

Booster POŁYSK

Czynnik nadający połysk 45 000 ppm + glukonian cynku*

Booster POŁYSK

5 razy mocniejszy blask Polimer łączy się z partiami włosów zniszczonymi zabiegami i tworzy na nich warstwę ochronną, od nasady po końcówki. Włosy są całkowicie wygła- dzone i idealnie odbijają światło, dając wspaniały blask. Działania dopełniają glukonian cynku i prze- ciwutleniacz – pochodna witaminy E.
Rezultat:
włókno włosów jest wygładzone, miękkie i elastyczne. Blask włosów koloryzowa- nych jest wzmocniony i niewiarygodnie silny.

Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy