O nas, czyli misja i cele Salonu Sopot


Salon Sopot

Najwyższej jakości salon Beauty & Spa w Trójmieście

Stworzyłam Salon Sopot z myślą o kobietach. Życzę sobie by Salon Sopot był dla Was za każdym razem miejscem magicznym, w którym można zatrzymać się, ukoić zmysły, a kobiecość zostanie zrozumiana. Odkrywanie tkwiącego w nas piękna i jego pielęgnacja to wyzwanie i zobowiązanie, które podejmuje Salon Sopot, gdyż doskonale wiem, że każda z nas pranie czuć się piękna bez względu na urodę i czas.

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyselekcjonowane, starannie dobrane zabiegi, wykonywane z pasją przez doświadczonych profesjonalistów. Zostały one dobrane do każdej potrzeby skóry. Wyselekcjonowane zostały najskuteczniejsze zabiegi w walce z niedoskonałościami skóry, starzeniem skóry, utratą wody, nierównym kolorytem oraz rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi.

Dbając o siebie dzisiaj i każdego dnia, pielęgnujemy swoje piękno na całe życie. Znalezienie czasu dla siebie teraz, zaowocuje w przyszłości. Jest to przesłanie, z którym chcę podzielić się z Panią. W Salonie Sopot będziemy towarzyszyć i wspierać Panią w dbałości o swoją kobiecość. Chwile spędzone w Salonie Sopot są czasem poświęconym na podkreśleniu piękna, które jest w każdej z nas. Czas dla siebie jest warunkiem równowagi w każdym aspekcie życia.

Karolina Wałdowska, Salon Sopot
Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy