Regeneracja i Pięlegnacja włosów Sopot, Gdynia, Gdańsk

Regeneracja i pielęgnacja włosów

Krioterapia włosów HAIR.TOXX

Krioterapia włosów HAIR.TOXX

Kuracja Hair.Toxx to gwarancja całkowitej odbudowy włosów! Jej formuła, zawierająca wyciąg z Jagód Açaí z Amazonii oraz kompleks lipofilowy, ma moc naprawy szkód wyrządzonych przez czynniki zew. oraz zabiegi chemiczne. Właściwości antyutleniające tych składników zapewniają głębokie nawilżenie i odbudowę oraz odmłodzenie łusek włosów. Efekty są widoczne już po pierwszej aplikacji!
Zobacz pełny opis zabiegu

Zabieg krioterapii włosów

75' / 200 PLN

Zabieg krioterapii do zabiegu koloryzacji lub strzyżenia

100 PLN

Kerastase K Water - Błyskawiczny efekt tafli wody na włosach

Dzięki K Water włosy przechodzą całkowitą przemianę. W swoim działaniu przypomina produkty do twarzy rozświetlające skórę. Po zastosowaniu K Water włosy zyskują zniewalający blask, jak nigdy wcześniej. To doskonałe rozwiązanie przed specjalnymi okazjami i na wielkie wyjścia. Pierwszy Rytuał Lamellar odnawiający mikrouszkodzenia na powierzchni włosów, po którym zyskują intensywny blask, stają się lekkie i miękkie!

Zabieg K Water do usługi strzyżenie lub modelowania włosów

25 PLN

Pielęgnacja Olaplex

System pielęgnacji włosów OLAPLEX stosuje w trakcie zabiegu koloryzacji w salonie fryzjerskim. Został on stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy też poprzez uszkodzenia mechaniczne. Dzięki unikalnej, opatentowanej formule, Olaplex odbudowuje zerwane mostki dwusiarczkowe włosów sprawia, że są one zregenerowane, miękkie, gładkie i idealnie błyszczące już po jednym zabiegu.

Zabieg

180 PLN

Regeneracja JOICO

Zabieg JOICO K-PAK Hair Repair System jest przeznaczony dla każdego typu włosów, odbudowuje i wzmacnia zniszczone włosy, zwiększa ich blask, przywraca optymalne nawilżenie. Składa się z 4 kroków:

 • Krok 1 – Oczyszczanie
  Skutecznie usuwa wszelkie mikrozanieczyszczenia. Włosy stają się perfekcyjnie świeże.
 • Krok 1 – Wygładzanie
  Dokładnie wyrównuje powierzchnię. Włosy stają się idealnie gładkie i miękkie.
 • Krok 1 – Rekonstrukcja
  Intensywnie odbudowuje i naprawia strukturę. Włosy stają się elastyczne i sprężyste.
 • Krok 1 – Nawilżanie
  Dogłębnie nawilża i nadaje elastyczność. Włosy stają się lśniące i podatne na układanie.
Zabieg jest odpowiedzią na problemy kobiet z włosami, takie jak silne zniszczenie, puszenie, łamliwość, przesuszenie, mała podatność na układanie. Zabieg jest poprzedzony analizą skóry głowy i włosów.

Regeneracja Joico włosy długie

160 PLN

Regeneracja Joico włosy średnie

140 PLN

Regeneracja Joico włosy krótkie

120 PLN

Rytuały KERASTASE

Rytuał Kerastase wzbogacony dedykowany jest dla włosów bardzo suchych i zniszczonych. Rytuał ten zawiera odpowiednią mieszankę boostera oraz koncentratu, relaksujący masaż głowy oraz silnie skoncentrowaną maskę dopasowaną do potrzeb skóry głowy i włosów. Zabieg jest poprzedzony analizą skóry głowy i włosów.
Zobacz rodzaje koncentratów.

Rytuał Kerastase podstawowy do zabiegu koloryzacji lub strzyżenia

70 PLN

Rytuał Kerastase podstawowy z modelowaniem

100 PLN

Rytuał Kerastase wzbogacony do zabiegu koloryzacji lub strzyżenia

100 PLN

Rytuał Kerastase wzbogacony z modelowaniem

130 PLN

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe.
Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

1 zabieg

600 PLN

4 zabiegi

550 PLN / zebieg

La Biosthetique Anty-Age - Kuracja przeciw wypadaniu włosów

Zabiegi LA BIOSTHETIQUE dla włosów i skóry głowy oparte są na najnowszych odkryciach dermatologicznych. Nazwa DERMOSTHETIQUE powstała od greckiego słowa DERMA i ESTHETIQUE (z francuskiego: postrzegane piękno). Przy współpracy z wiodącymi dermatologami LA BIOSTHETIQUE stworzył DERMOSTHETIQUE – holistyczną koncepcję komórkową anty-ageing.
Założenia koncepcji to:

 • ZDOLNOŚĆ OCHRONNA I REGENERACYJNA KOMÓREK MACIERZYSTYCH SKÓRY OPARTA NA NAJNOWSZYCH ODKRYCIACH W BADANIACH NAD KOMÓRKAMI SKÓRY
 • ZAPOBIEGANIE GLIKACJI – SCUKRZENIU WYWOŁUJĄCEMU TWARDNIENIE TKANKI ŁĄCZNEJ, A W KONSEKWENCJI POWODUJĄCE STARZENIE SIĘ SKÓRY

1 zabieg

75' / 150PLN

La Biosthetique Cheveux Longs - zabieg pielęgnacyjny z ampułką

Zabieg regeneracyjny. Aby chronić długie włosy przed wszelkimi uszkodzeniami i czynnikami stresującymi, powstała seria Cheveux Longs z kwasem hialuronowym, który głęboko nawilża i zapobiega łamliwości włosów. Ampułka Detandling Spa błyskawicznie wygladza i rozplątuje włosy. Dzięki ekstraktowi z jedwabiu i olejkowi z orzechów Sacha Inchi wzmacnia włosy oraz nadaje im połysk i elastyczność.
Zachowaj zdrowe, błyszczące, odżywione i pięknie wyglądające mocne włosy pomimo poddaniu ich zabiegom chemicznym.

1 zabieg

15-75' / 100-130PLN

La Biosthetique Oil Therapy - olejowanie włosów

Oil Therapy jest profesjonalną pielęgnacją, która aktywuje nawilżenie włosa poprzez bogaty kompleks naturalnych olejków i odżywczych balsamów. Przywraca blask i witalność, jest skuteczna nawet dla włosów bardzo zniszczonych i suchych.
Pielęgnacja Oil Therapy składa się z dwóch etapów - najpierw nakładany jest odżywczy kompleks olejów Volume Oli lub Vital Oil, który nie przetłuszcza i idealnie rozprowadza sie na włosach. Posiada także właściwości hydrofobowe, co hamuje wnikanie wody sprawiając tym samym, iż włosy są mniej podatne na uszkodzenia. W drugim etapie aplikowany jest krem Volume lub Vital, który otacza włos organiczną powłoką ochronną i potęguje efekt wcześniejszego olejowania.
Produkty intensywnie wzmacniają włosy szczególnie po intensywnych zabiegach chemicznych.

1 zabieg

60-75' / 150PLN

Rica - Śródziemnomorski Rytuał Odmładzający

Kompleksowa regeneracja włosów z linii kosmetyków na bazie opuncji figowej, wzbogacona o miedź, selen i cynk zawarte w wodzie wulkanicznej. Rytuał Odmładzający dogłębnie nawilża i odżywia włosy, wygładza ich strukturę po same końce, dodaje energii i zdrowego blasku.

1 zabieg

75' / 120PLN

Czekamy na Ciebie.

Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.

Umów wizytę Rezerwacje obsługuje serwis moment.pl