Kosmetologia

Profesjonalne zabiegi na twarz i ciało z zakresu anti-aging.

Podtrzymaj naturalne piękno młodego wyglądu skóry dzięki najnowszym technikom kosmetycznym z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń zabiegowych i wysokiej jakości produktów renomowanych marek.

Oferujemy szeroki zakres zabiegów kosmetologicznych, które dobieramy indywidualnie zgodnie z potrzebami skóry klientki. Skrupulatnie wykonujemy ocenę stanu skóry, by mieć pewność, że dany zabieg czy preparat zapewni jak najlepszy efekt.

Zabiegi na twarz - w zależności od Twoich oczekiwań wybieramy warianty zabiegów kosmetologicznych, które poprawią kondycję Twojej skóry i pozwalą na uzyskanie efektu liftingu, czyli odmłodzenia wyglądu twarzy. Zajmujemy się również usuwaniem widocznych na powierzchni skóry naczynek krwionośnych, redukcją zmian skórnych (przebarwienia, blizny) i przeprowadzamy rewolucyjne bezinwazyjne zabiegi bankietowe na specjalne okazje.

Zabiegi na ciało - podarujemy Ci chwile pełne zasłużonego relaksu dzięki nowoczesnym metodom stymulacji Twojej skóry. Oferujemy zabiegi modelujące, wyszczuplające, redukujące cellulit czy tkankę tłuszczową, a nawet niwelację obrzęków, przy czym każda z metod jest niezwykle odprężająca, a efekty są widoczne często już po jednym zabiegu!

Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy