Dekoloryzacja i tonowanie włosów

Ściąganie koloru, metamorfoza, czy tonowanie żółtego odcienia?

Zmiana koloru włosów jest znacząca dla naszego wyglądu - nowy, świeży look robi ogrobną różnicę. Czasem decydujemy się też na ściągąnie koloru, co przy ciemnych pigmenatch na włosach nie jest takie proste. Jak powrócić do naturalnego koloru? Potrzebna jest dekoloryzacja włosów.

Tonowanie włosów to też metoda zmiany koloru, a w zasadzie odcienia włosów. Dzięki nałożeniu pigmentu neutralizuje on żółte odcienie lub dodaje subtelny kolor. Wybierając te usługi warto znać wszystkie możliwości i podjąć właściwą decyzję przy wsparciu doświadczonego fryzjera. Zapraszamy na konsultację przed zabiegami tonowania i dekoloryzacji włosów.

Dekoloryzacja

Powrót do naturalnego koloru poprzez ściąganie farby

Dekoloryzacja to sposób na pozbycie się niechcianego koloru z włosów i można wykonać ją niemal na każdym odcieniu. Polega na usunięciu ciemnych pigmentów zawartych w farbach do włosów, aby przywrócić włosom ich naturalny kolor lub przygotować je na inną metamorfozę z kolorem.

Nazwa Cena
Dekoloryzacja (do usługi) – włosy długie 90' / 200 - 400 PLN
Dekoloryzacja (do usługi) - włosy średnie 90' / 150 - 350 PLN
Dekoloryzacja (do usługi) - włosy krótkie 90' / 100 - 300 PLN

Tonowanie

Bezpieczne odświeżenie koloru

Tonowanie włosów jest świetnym i bezpiecznym sposobem na przedłużenie koloryzacji bez konieczności używania farby. Nie obciąża i nie niszczy włosów, odświeża ich kolor i dodatkowo wzmacnia je dzięki witaminom zawartym w kosmetykach.
Zabieg tonowania wykonuje się najczęściej na włosach blond, których odcień z czasem nabiera żółtych barw, dzięki czemu z łatwością można przywrócić im pożądany kolor, który uzyskany był przy wcześniejszej koloryzacji.

Nazwa Cena
Tonowanie włosy długie 300 PLN
Tonowanie włosy średnie 250 PLN
Tonowanie włosy krótkie 200 PLN
Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy