Przedłużanie włosów

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą keratynową

Jest to jedna z najlepszych metoda bezinwazyjnego, bezpiecznego i skutecznego przedłużania i zagęszczania włosów. Zabieg polega na połączeniu włosów najwyższej jakości z własnymi włosami za pomocą keratyny. Łączenia keratynowe są bardzo małe, w kolorze włosów, dzięki czemu włosy wyglądają naturalnie. Przed wizytą należy umówić się na konsultację w celu dobrania odpowiedniego gatunku włosów.
Nazwa Cena
Przedłużanie włosów metodą keratynową - 1 pasemko 25-30 PLN
Przełożenie włosów metodą keratynową - 1 pasemko 15-20 PLN
Usunięcie włosów przedłużonych – 1 pasemko 5 PLN

Dlaczego warto wybrać keratynowe przedłużanie włosów?

Wybierając przedłużenie włosów na keratynę stawiasz na szybki i długotrwały efekt, a o samym fakcie posiadania doczepianych pasm zapominasz - przedłużane włosy traktujesz, jak swoje — można je farbować, suszyć suszarką, kręcić czy prostować. Poza tym ciesz się korzyściami takimi jak naturalny wygląd, zwiększona objętość i długość włosów oraz trwałe rozwiązanie.

Dla kogo dobrym rozwiązaniem jest przedłużanie włosów keratyną?

Idealne dla osób z zdrowymi, odpornymi włosami (przedłużenia na keratynę wymagają zdrowej bazy), szukających trwałego rozwiązania dla długości i objętości włosów. Są też dobrą opcją dla osób, które chcą naturalnie wyglądających przedłużeń - keratynowe przedłużanie włosów oferuje bardzo naturalny efekt, ponieważ pasma są łączone z włosami przy użyciu keratyny, co jest mniej widoczne niż w przypadku innych metod przedłużania.

Jak długo utrzymują się przedłużane włosy?

Ciesz się nowym, oszałamiającym wyglądem do 6 miesięcy przy odpowiedniej pielęgnacji.

Pielęgnacja i usuwanie przedłużanych keratyną pasm

Podczas wizyty przekazujemy wszystkie ważne informacje dotyczące pielęgnacji, aby utrzymać przedłużenia w świetym stanie jak najdłużej to możliwe. Proces usuwania jest stosunkowo szybki i bezbolesny, ale ważne jest, aby wykonywał go profesjonalista, aby uniknąć potencjalnego uszkodzenia włosów. Przedłużenia usuwa się za pomocą środów rozpuszczających wiązania - nasi wykwalifikowani styliści za pomocą specjalistycznego narzędzia ostrożnie i delikatnie zsuwają przedłużenia z naturalnych pasm włosów.

Przedłużanie włosów metoda kanapkową Tape-On

Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą kanapkową - to metoda przedłużania włosów ciesząca się zaufaniem profesjonalistów i Klientek. Lekkie taśmy zapewniają dyskretne i wygodne przedłużanie włosów, które idealnie łączy się z naturalnymi włosami. Uzyskaj objętość, długość i efekty kolorystyczne w zaledwie godzinę. [Zobacz efekt przedłużania metodą kanapkową w Salonie Sopot](https://salonsopot.pl/videoblog/przedluzanie-wlosow-metoda-kanapkowa-hairtalk)
Nazwa Cena
Przedłużanie włosów metodą kanapkową Tape-on od 850 PLN
Przełożenie włosów metodą kanapkową Tape-on od 250 PLN
Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy