Kosmetyka

Oferujemy szeroki zakres zabiegów kosmetycznych, dostosowanych do potrzeb każdego z naszych klientów. Stawiamy na indywidualne podejście i skrupulatną ocenę stanu skóry, która pozwala określić jakie postępowanie przyniesie najlepsze rezultaty.

Zabiegi na twarz - W naszym salonie mają Państwo możliwość skorzystania z wielu zabiegów na twarz, które pozwalają na uzyskanie efektu liftingu, czyli odmłodzenia wyglądu twarzy, oczyszczają, odżywiają czy rozświetlają skórę. Zajmujemy się również usuwaniem widocznych na powierzchni skóry naczynek krwionośnych i przeprowadzamy profesjonalne peelingi.

Oprawa oka - Pielęgnacja oprawy oka, oraz zabiegi estetyczne w tej okolicy, to element niezwykle ważny dla każdej kobiety. Idealnie wyregulowane brwi, w pięknym kolorze, brak zmarszczek i oznak zmęczenia. Z nami możesz to osiągnąć.

Makijaż permanentny - Wszystko zależy od potrzeb. Wiele Pań chętnie w ten sposób koryguje brwi lub usta. Efekt utrzymuje się bardzo długo i nie ma wówczas konieczności codziennego nakładania makijażu. Wyglądamy pięknie niezależnie od sytuacji i ta wygoda się liczy.

Pielęgnacja dłoni - Piękne i zadbane dłonie to wizytówka kobiety. W wyniku ogromu codziennych obowiązków, są one narażone na uszkodzenia. Z tego powodu warto zadbać o ich pielęgnację. Z nami masz pewność, że Twoje dłonie będą piękne.

Pielęgnacja stóp - Wiele Pań skupia się na niej jedynie latem, gdy chce włożyć piękne sandały. Jeśli jednak zależy nam na idealnej skórze i paznokciach u stóp to warto dbać o nie przez cały rok. U nas to bardzo proste, a w czasie regularnych zabiegów przyjemnie się zrelaksujesz.

Depilacja - Idealnie gładka skóra niezależnie od sytuacji, brak podrażnień i gładkość.

Zabiegi na twarz Oprawa oka Makijaż permanentny brwi Pielęgnacja dłoni Pielęgnacja stóp Depilacja Zabiegi na ciało Masaże
Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy