Kosmetyka, Zabiegi Kosmetyczne - Sopot, Gdynia, Gdańsk

Kosmetyka

Oferujemy szeroki zakres zabiegów kosmetycznych, dostosowanych do potrzeb każdego z naszych klientów. Stawiamy na indywidualne podejście i skrupulatną ocenę stanu skóry, która pozwala określić jakie postępowanie przyniesie najlepsze rezultaty.

Zabiegi na twarz - W naszym salonie mają Państwo możliwość skorzystania z wielu zabiegów na twarz, które pozwalają na uzyskanie efektu liftingu, czyli odmłodzenia wyglądu twarzy, oczyszczają, odżywiają czy rozświetlają skórę. Zajmujemy się również usuwaniem widocznych na powierzchni skóry naczynek krwionośnych i przeprowadzamy profesjonalne peelingi.

Oprawa oka - Pielęgnacja oprawy oka, oraz zabiegi estetyczne w tej okolicy, to element niezwykle ważny dla każdej kobiety. Idealnie wyregulowane brwi, w pięknym kolorze, brak zmarszczek i oznak zmęczenia. Z nami możesz to osiągnąć.

Makijaż permanentny - Wszystko zależy od potrzeb. Wiele Pań chętnie w ten sposób koryguje brwi lub usta. Efekt utrzymuje się bardzo długo i nie ma wówczas konieczności codziennego nakładania makijażu. Wyglądamy pięknie niezależnie od sytuacji i ta wygoda się liczy.

Pielęgnacja dłoni - Piękne i zadbane dłonie to wizytówka kobiety. W wyniku ogromu codziennych obowiązków, są one narażone na uszkodzenia. Z tego powodu warto zadbać o ich pielęgnację. Z nami masz pewność, że Twoje dłonie będą piękne.

Pielęgnacja stóp - Wiele Pań skupia się na niej jedynie latem, gdy chce włożyć piękne sandały. Jeśli jednak zależy nam na idealnej skórze i paznokciach u stóp to warto dbać o nie przez cały rok. U nas to bardzo proste, a w czasie regularnych zabiegów przyjemnie się zrelaksujesz.

Depilacja - Idealnie gładka skóra niezależnie od sytuacji, brak podrażnień i gładkość.

Zabiegi na twarz Oprawa oka Makijaż permanentny brwi Pielęgnacja dłoni Pielęgnacja stóp Depilacja Medycyna estetyczna Zabiegi na ciało Masaże

Czekamy na Ciebie.

Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.

Umów wizytę Rezerwacje obsługuje serwis Booksy