Oferty specjalne

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg ofert specjalnych, takich jak vouchery upominkowe, specjalne pakiety na wieczory panieńskie czy dla panny młodej. Wszystko z myślą o pełnym zadowoleniu, satysfakcji i dobrym samopoczuciu naszych klientów.

Vouchery upominkowe - Stanowią świetne rozwiązanie jeśli chcesz zrobić komuś nietuzinkowy prezent. Z pewnością przyjaciółka, mama, siostra czy nawet babcia będą Ci niewymownie wdzięczne za taki upominek i chętnie z niego skorzystają.

Wieczory panieńskie - Nie masz pomysłu na spędzenie tego dnia? Rewelacyjnym rozwiązaniem jest dzień w naszym SPA. Wraz z koleżankami zrelaksujcie się i ucieknijcie od codziennych trosk. To idealne miejsce na babskie ploty, a dzień na pewno będzie udany.

Panna młoda - Oferujemy pełen spersonalizowany pakiet dostosowany do potrzeb konkretnej panny młodej, który pozwoli na przygotowanie się do ślubu i wesela – łącznie z fryzurą i makijażem, oraz wcześniejszymi zabiegami, które pozwolą się odprężyć, poprawią wygląd i sprawią, że w tym jedynym dniu będziemy wyglądać idealnie.

🎁 Karta podarunkowa Panna młoda Program lojalnościowy
Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy