Trychologia

Diagnoza problemów takich jak: wypadanie włosów, łupież, problemy skóry głowy

Trychologia jest dziedziną nauki, która skupia się na włosach i skórze głowy. Zajmuje się badaniem i diagnozą problemów przy dolegliwościach takich jak wypadnie włosów, łupież, sucha skóra głowy, łysienie oraz proponuje rozwiązania, które pozwolą dostarczyć minerały i substancje niezbędne dla zdrowia skóry i mieszków włosowych.

Trichoskopia to bezinwazyjna i bezbolesna metoda badania dermatoskopem cyfrowym - pozwala ocenić łodygę włosa, jego grubość, ilość jednostek włosowych oraz ich stan, a także wszystkie ogniska chorób skóry głowy. W szczególności pomaga ustalić przyczynę wypadania włosów.

    Wskazania do badania trychologicznego :
  • Łojotok
  • Łupież
  • Wrażliwa skóra głowy, swędzenie
  • Nadmierne wypadanie włosów
  • Łysienie
  • Wypadanie włosów po covidzie

W zależności od potrzeb, podczas wywiadu i badania dobierana jest metoda leczenia, która jest najbardziej odpowiednia do konkretnego problemu. Do zabiegu trychologicznego, który zostanie do Ciebie indywidualnie dobrany polecamy również skorzystać z terapii łączonych, które dodatkowo wzmocnią i poprawią kondycję Twoich włosów i skóry:

Prądy d’Arsonvala - urządzenie wytwarza prąd elektryczny o wysokiej częstotliwości, którego działanie polega na wytworzeniu ciepła w tkankach i wytworzeniu ozonu, który dotleni i odżywi skórę głowy oraz pobudzi ją do regeneracji.

Infuzja tlenowa - wprowadzenie składników aktywnych w głąb skóry za pomocą tlenu hiperbarycznego pod wysokim ciśnieniem. To zabieg bezinwazyjny i bezpieczny dla każdego.

Mezoterapia mikroigłowa - wykonywana za pomocą urządzenia wyposażonego w jednorazową głowicę do mikronakłuć na skórze głowy, które wykonywane są w celu pobudzenia komórek, zwiększenia ukrwienia i wytworzenia kanalików przez które do mieszków włosowych transportowane są substancje aktywne zawarte w użytych do zabiegu preparatach. Włosy stają się mocniejsze, zregenerowane i widoczny będzie ich intensywny wzrost.

Skontaktuj się z nami, odpowiemy Ci na każde pytanie i ustalimy wspólnie czego potrzebujesz!

Zabieg Trychologiczny - szampon, peeling, lotion, olejek

Problemy skóry głowy: wrażliwa, sucha, potliwa, tłusta / łupież, wypadanie włosów

Indywidualnie skomponowany zabieg dla potrzeb osób z problemem osłabionych, łamliwych i wypadających włosów, a także zaburzeń funkcjonowania skóry głowy: łojotoku skóry głowy, łupieżu, podrażnionej czy suchej, wrażliwej skóry głowy.

Nazwa Cena
Pojedynczy zabieg 200 PLN
Prądy d'Arsonvala (do zabiegu) Gratis
Infuzja tlenowa (do zabiegu) 50 PLN
Mezoterapia mikroigłowa (do zabiegu) 100 PLN
Terapia łączona (do zabiegu) - mezoterapia mikroigłowa + infuzja tlenowa 150 PLN
Pakiet 6 zabiegów + prądy d'Arsonvala 1000 PLN

Zabieg Trychologiczny II - szampon, peeling, ampułka, olejek

Łysienie telogenowe / androgenowe

Indywidualnie skomponowany zabieg dla potrzeb osób z problemem łysienia telogenowego, czyli zaburzeniu cyklu wzrostu włosa. Równie skuteczny w przypadku łysienia androgenowego (uwarunkowane genetycznie wypadanie włosów).

Nazwa Cena
Pojedynczy zabieg 250 PLN
Prądy d'Arsonvala (do zabiegu) Gratis
Infuzja tlenowa (do zabiegu) 50 PLN
Mezoterapia mikroigłowa (do zabiegu) 100 PLN
Terapia łączona (do zabiegu) - mezoterapia mikroigłowa + infuzja tlenowa 150 PLN
Pakiet 6 zabiegów terapii łączonej (prądy d'Arsonvala + mezoterapia mikroigłowa + infuzja tlenowa 2000 PLN
Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy