Mezoterapia mikroigłowa - Sopot, Gdynia, Gdańsk

Mezoterapia mikroigłowa - najlepsze zabiegi rewitalizujące skórę wokół oczu. Odmładzanie twarzy - wygładzenie zmarszczek, nawilżenie, spłycenie blizn, jędrność.

Umów wizytę


Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to bezpieczne zabiegi rewitalizujące skórę w okolicy oczu dające zniewalające efekty. Wyraźnie odmładzanie twarzy - wygładzenie zmarszczek, nawilżenie, spłycenie potrądzikowych blizn i wiele więcej.

Biopeeling OENANTHE jędrność

Spowalnia procesy starzenia się skóry

Dzięki głębokiej stymulacji zapewnia ujędrnienie i dotlenienie, spłycenie zmarszczek oraz poprawę kolorytu. W swoim składzie zawiera wyciąg z rośliny Oenanthe, który daje efekt "soft botoxu". Polecany jest dla cer dojrzałych z oznakami starzenia. Zabieg całoroczny, bez ryzyka przebarwień! Można go wykonywać przed każdym zabiegiem estetycznym

Nazwa Cena
1 zabieg + mezoterapia mikroigłowa 1h / 420 PLN

Biopeeling TMC 3+ trądzik

Innowacyjny peeling na trądzik i o działaniu przeciwstarzeniowym

Innowacyjny peeling anti-aging na bazie kwasu trójchlorooctowego, kojowego, migdałowego, laktobionowego, witaminy C i rezweratrolu. Peeling działa rewitalizująco, rozjaśniająco, liftingująco, przeciwtrądzikowo i regeneracyjnie.

Peeling TM3 redukuje trądzik i blizny potrądzikowe, regeneruje skórę i poprawia jej napięcie. Oczyszcza, wygładza i dogłębnie nawilża skórę. Redukuje plamy pigmentacyjne i starcze a także zmniejsza drobne i głębsze zmarszczki.
Zabieg całoroczny, bez ryzyka przebarwień! Można go wykonywać przed każdym zabiegiem estetycznym.

Nazwa Cena
1 zabieg + mezoterapia mikroigłowa 1h / 420 PLN

ESABIOPEEL przebarwienia i trądzik

Biopeeling redukujący trądzik i blizny potrądzikowe oraz skuteczne rozjaśnianie przebarwień

Przeznaczony do silnej przebudowy skóry, działa przeciwtrądzikowo, wyrównuje teksturę skóry oraz nawilża. Sklasyfikowany jako peeling redukujący lekkie blizny potrądzikowe. W swoim składzie zawiera heksapeptyd 8 - dający efekt 'soft botoxu' - ma działanie liftingujące. Dodatkowo, Biopeeling działa rozjaśniająco na przebarwienia.
Jest to zabieg całoroczny, bez ryzyka przebarwień! Możemy wykonywać go przed każdym zabiegiem estetycznym.

Nazwa Cena
1 zabieg + mezoterapia mikroigłowa 1h / 420 PLN

Dermaquest MangoLift Collagen Therapy

Skóra wrażliwa, spadek jędrności, przebarwienia

MangoLift Collagen Therapy Dermaquest to egzotyczna kompozycja witamin, kwasów oraz zaawansowanych peptydów, podana w formie peelingu enzymatyczno-chemicznego. Terapia dedykowana jest skórze wrażliwej ze znaczącym spadkiem jędrności, skłonnej do powstawania przebarwień i rozszerzonych naczynek.

Zabieg silnie nawilża skórę, wzmacnia jej system antyoksydacyjny, przy jednoczesnym działaniu liftingującym. Zmarszczki i linie grawitacyjne mogą ulec spłyceniu nawet do 15% już w trakcie pierwszych 20 dni kuracji.
Przeznaczenie: skóra skłonna do przebarwień posłonecznych, pozapalnych, melasmy, skóra odwodniona, naczynkowa, zmęczona, spadek jędrności skóry i zmarszczki, skóra narażona na stres oksydacyjny i zanieczyszczenia środowiska, w tym skóra palaczy, wzmocnienie antyoksydacyjnych właściwości skóry po silnym stresie emocjonalnym, wzmocnienie fotoprotekcyjnego systemu skóry w okresie o silniejszym nasłonecznieniu.
Efekty: świeży i promienny wygląd, wyrównanie kolorytu, wyraźne rozświetlenie skóry, odnowa i wyrównanie powierzchni naskórka, silne nawilżenie skóry spłycenie linii i zmarszczek zarówno mimicznych, jak i grawitacyjnych.
Możliwe lekkie złuszczanie do kilku dni po zabiegu

Nazwa Cena
Jeden zabieg 1h 30' / 450 PLN
Seria 4 zabiegów 1h 30' / 400PLN

Dermaquest MangoPeel

Skóra z oznakami starzenia, wrażliwej, pozbawionej blasku

Dermaquest MangoPeel to sensoryczny peeling enzymatyczno-chemiczny, dedykowany skórze z tendencją do rozszerzonych naczynek oraz skłonnej do powstawania przebarwień. Przeznaczony jest dla skóry z oznakami starzenia, wrażliwej, naczynkowej, a przede wszystkim zmęczonej i pozbawionej blasku.

Zachwycająca fuzja aromatów mango i pomarańczy pozwala na głęboki relaks podczas masażu. Główny składnik peelingu to miąższ z mango, bogaty w witaminę C, enzymy proteolityczne (laktazę i oksydazę fenolową) oraz mangiferynę o silnych właściwościach przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych.
Bogate połączenie substancji aktywnych neutralizuje działanie wolnych rodników, uszczelnia naczynia krwionośne, chroni DNA komórek skóry oraz działa przeciwstarzeniowo. Naturalny olejek z pomarańczy głęboko relaksuje i niweluje oznaki zmęczenia.
Zalecenia: przebarwienia hormonalne i posłoneczne, skóra zmęczona i pozbawiona blasku, zmarszczki i fotostarzenie się skóry, skóra naczynkowa i odwodniona, skóra z nierównym kolorytem i tendencją do powstawania przebarwień i niedoskonałości
Efekty: rozjaśnienie przebarwień i poprawa kolorytu, świeży i promienny wygląd, wyraźne rozświetlenie skóry również wokół oczu, odnowa i wyrównanie powierzchni naskórka, silne nawilżenie skóry i wyrównanie kolorytu, spłycenie linii i zmarszczek, pobudzenie mikrokrążenia i pozbycie się oznak zmęczenia.
Możliwe lekkie złuszczanie do kilku dni po zabiegu

Nazwa Cena
Jeden zabieg 1h / 420 PLN
Seria 4 zabiegów 1h / 390 PLN
Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy