Depilacja

Dzięki depilacji możesz pozbyć się niechcianych włosków nawet na kilka tygodni. Mogą ją stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni, niezależnie od wieku.

Kiedy pojawiają się pierwsze ciepłe i słoneczne dni to pierwsza myśl brzmi - czas na depilację! Gładka i zadbana skóra przez całe lato to efekt, na którym nam zależy i na szczęście nie tak trudno go osiągnąć.

Depilacja, to zabieg kosmetyczny, który polega na usunięciu owłosienia z ciała. Warto spróbować profesjonalnie wykonanego zabiegu usuwania włosków u kosmetyczki, będąc w doświadczonych rękach możesz mieć pewność, że wizyta przebiegnie bezpiecznie.

W efekcie zyskujesz świetne samopoczucie i idealnie gładkie partie ciała, na których Ci zależy!

Salon Sopot zapewni dwa efektywne zabiegi usuwania owłosienia - klasyczną depilację woskiem z nałożeniem odżywczych balsamów oraz depilację pastą cukrową.

Depilacja pastą cukrową

Depilacja pastą cukrową to delikatna i naturalna metoda usuwania owłosienia.

Sprawdza się szczególnie w przypadku skóry alergicznej, skłonnej do podrażnień i wrastających włosków, a także wskazana jest do zastosowania w wrażliwych miejscach. Pasta cukrowa rozprowadzana jest w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów i przykleja się wyłącznie do nich, dzięki czemu skóra pozostaje nienaruszona, a sam zabieg jest mniej bolesny niż w przypadku depilacji woskiem. Uzyskany efekt to uczucie aksamitnie miękkiej i gładkiej skóry. Depilacja wykonana pastą cukrową utrzymuje się od dwóch do trzech tygodni.
Efekty depilacji pastą cukrową:
Skóra po zabiegu jest idealnie gładka. Podczas wykonywanej depilacji pasta cukrowa nie przykleja się do skóry nie podrażniając jej. Przy regularnej depilacji odrastające włoski stają się słabsze i cieńsze.
Jak przygotować się do depilacji pastą cukrową?
Kilka dni przed zabiegiem należy unikać powstawania podrażnień skóry - nie wykonywać zabiegów złuszczających, nie stosować żadnych środków do pielęgnacji w obszarach, z których będą usuwane włoski i unikać nadmiernej ekspozycji na słońcu.
Warto za to wykonać peeling, który zmiękczy skórę i przygotuje ją usuwając zrogowaciały naskórek.
Przeciwwskazania:

 • żylaki
 • stany zapalne żył
 • stany zapalne i ropne skóry
 • zbyt krótkie włosy (minimum 1 centymetr)
 • poparzenia słoneczne
 • podrażnienia wywołane kwasami, schorzeniami lub lekami.
 • wysypka

Nazwa Cena
Całe nogi 150 PLN
Łydki z kolanami 100 PLN
Uda 80 PLN
Pośladki 80 PLN
Pachy 60 PLN
Przedramiona 50 PLN
Całe ręce 80 PLN
Plecy 150 PLN
Klatka piersiowa 130 PLN
Brzuch 50 PLN
Bikini zwykłe 90 PLN
Bikini brazylijskie 120 PLN
Bikini Hollywood 150 PLN
Wąsik 30 PLN
Broda 25 PLN
Baczki 30 PLN

Depilacja woskiem

Metoda depilacji woskiem jest w pełni bezpieczna i efektowna.

Polega na nakładaniu ciepłego wosku na skórę klientki zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków i usunięciu ich wraz z cebulkami w przeciwnym kierunku. Wosk w bezpieczny sposób zrywa wierzchnią, martwą warstwę naskórka, dając efekt peelingu. Tak oczyszczona i gładka skóra rewelacyjnie wchłania składniki odżywcze i nawilżające zawarte w balsamach po depilacji, które aplikujemy po zakończeniu depilacji. Niewątpliwą zaletą tej metody jest szybkość wykonywania i efekt, który utrzymuje się od trzech do czterech tygodni.
Efekty depilacji woskiem:
Włosy wyrywane są wraz z cebulkami, dzięki czemu macierz włosa zostaje uszkodzony, co powoduje przerzedzanie się włosów a także ich widoczne osłabienie. Wosk wraz z włoskami usuwa również martwą warstwę naskórka, dając efekt peelingu i tym samym aksamitnie gładką skórę.
Jak przygotować się do depilacji woskiem?
Aby prawidłowo i skutecznie wykonać depilację, włosy do usunięcia nie mogą być zbyt krótkie - należy pozwolić im rosnąć przez co najmniej 1.5 tygodnia. W dzień zabiegu nie należy również balsamować ciała.
Przeciwwskazania:

 • żylaki
 • stany zapalne żył
 • popękane naczynka
 • alergia na wosk
 • choroby skóry
 • obrzęki
 • słaba krzepliwość krwi

Nazwa Cena
Całe nogi 150 PLN
Łydki z kolanami 100 PLN
Uda 80 PLN
Pośladki 80 PLN
Pachy 60 PLN
Przedramiona 50 PLN
Całe ręce 80 PLN
Plecy 150 PLN
Klatka piersiowa 130 PLN
Brzuch 50 PLN
Bikini zwykłe 90 PLN
Bikini brazylijskie 120 PLN
Bikini Hollywood 150 PLN
Wąsik 30 PLN
Broda 25 PLN
Baczki 30 PLN
Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy