Pedicure Hybrydowy / Japoński / Z kwasami / Leczniczy / SPA - Sopot, Gdynia, Gdańsk

Pielęgnacja stóp

Pedicure z kwasami Callus Peel

Pedicure kwasowy dla twardej i popękanej skóry stóp

Nieinwazyjny zabieg, który daje natychmiastowy i długotrwały efekt miękkich i gładkich stóp. Niweluje problem pękających pięt, złuszcza nagromadzony naskórek, eliminuje zmiany skórne w postaci odcisków, czy nagniotków.
Zabieg polega na nałożeniu kwasów na podeszwę stóp, usunięciu zrogowaciałego naskórka i skórek oraz wygładzeniu skóry. Następnie precyzyjnie opracowane są paznokcie pod lakier, który jest końcowo nakładany.

Pedicure kwasowy możemy wykonać przed malowaniem hybrydowym lub zwykłym. Dla uzyskania wyjątkowego efektu regeneracji stóp proponujemy wybór wariantu SPA - pedicure połączony jest z relaksującym masażem stóp i nałożeniem maski regenerującej.

bez malowania

140 PLN

z malowaniem zwykłym

160 PLN

z malowaniem hybrydowym

180 PLN

SPA - masaż stóp + maska regenerująca

180 PLN

Pedicure klasyczny, japoński i SPA

Piękne i zadbane paznokcie stóp - pielęgnacyjny pedicure

Pedicure klasyczny to pielęgnacyjny zabieg paznokci stóp. Podstawą pedicure’u klasycznego jest zmiękczenie i nawilżenie stóp przez kąpiel. Następnie płytka paznokci zostaje dokładnie oczyszczona, nadany jest pożądany kształt, skórki zostają usunięte. Po czynnościach pielęgnacyjnych nałożony jest lakier.

Pedicure japoński polega na wcieraniu w płytkę paznokcia pasty z witaminami i minerałami, która ją wzmacnia, regeneruje i nadaje połysk. Na zakończenie nakładany jest puder, który chroni płytkę paznokcia. Przy wykonywaniu pedicure japońskiego nie maluje się paznokci, ani nie są wykonywane żadne czynności przy użyciu narzędzi do obróbki płytki.
Pedicure japoński polecamy dla szczególnie łamliwych, kruchych i rozdwajających się paznokci.

Pedicure SPA to kompleksowy zabieg pielęgnacji stóp i paznokci. Najpierw paznokcie zostają dokładnie oczyszczone poprzez relaksującą kąpiel. Następnie wykonywany jest pedicure klasyczny z nałożeniem odżywki, zakończony peelingiem usuwającym zrogowacenia i nadmiar skóry. Całość kończy masaż stóp z aplikacją maski o właściwościach nawilżających i odżywczych. Pedicure SPA zapewnia efekt gładkich i delikatnych stóp na długi czas.

Pedicure japoński

120 PLN

Pedicure klasyczny

90 PLN

Pedicure SPA (pedicure z odżywką+peeling, masaż, maska)

130 PLN

Pedicure (pół zabieg)

65 PLN

Pedicure leczniczy z usunięciem modzeli / nagniotków / odcisków

Przeznaczony dla stóp z problemami - odciski, modzele, nagniotki, wrastające paznokcie

Pedicure leczniczy rozpoczyna się od wywiadu i analizy kondycji paznokci i stóp. Kosmetolog wykonuje kąpiel stóp, usuwa nadmiar nagromadzonej skóry, nakłada odpowiednie preparaty lecznicze w zależności od problemu stóp. Następnie po przygotowaniu płytki możliwe malowanie lakierem zwykłym lub hybrydowym.

bez malowania

130 PLN

z malowaniem zwykłym

150 PLN

z malowaniem hybrydowym

170 PLN

Pedicure hybrydowy z malowaniem

Paznokcie u stóp wykonane metodą hybrydową lub malowanie zwykłe

Profesjonalnie wykonany pedicure lakierem hybrydowym lub zwykłym. Stylizacja paznokci wykonana jest zgodnie z oczekiwaniami klientki. W przypadku paznokci o słabej kondycji możliwa aplikacja bazy proteinowej w celu wzmocnienia płytki.

Pedicure hybrydowy z malowaniem

130 PLN

Pedicure hybrydowy z malowaniem + usunięcie hybrydy

150 PLN

Pedicure hybrydowy z malowaniem + usunięcie hybrydy założonej w Salonie Sopot

130 PLN

Pedicure hybrydowy z malowaniem i bazą proteinową

140 PLN

Pedicure z malowaniem zwykłym

110 PLN

Pedicure z malowaniem zwykłym z bazą proteinową

120 PLN

Czekamy na Ciebie.

Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.

Umów wizytę Rezerwacje obsługuje serwis moment.pl