Pedicure - Pielęgnacja stóp

Pedicure z kwasami Callus Peel

Pedicure kwasowy dla twardej i popękanej skóry stóp

Nieinwazyjny zabieg, który daje natychmiastowy i długotrwały efekt miękkich i gładkich stóp. Niweluje problem pękających pięt, złuszcza nagromadzony naskórek, eliminuje zmiany skórne w postaci odcisków, czy nagniotków.
Zabieg polega na nałożeniu kwasów na podeszwę stóp, usunięciu zrogowaciałego naskórka i skórek oraz wygładzeniu skóry. Następnie precyzyjnie opracowane są paznokcie pod lakier, który jest końcowo nakładany.

Pedicure kwasowy możemy wykonać przed malowaniem hybrydowym lub zwykłym. Dla uzyskania wyjątkowego efektu regeneracji stóp proponujemy wybór wariantu SPA - pedicure połączony jest z relaksującym masażem stóp i nałożeniem maski regenerującej.

Nazwa Cena
bez malowania 160 PLN
z malowaniem zwykłym 180 PLN
z malowaniem hybrydowym 210 PLN
SPA - masaż stóp + maska regenerująca 210 PLN
Kwasy do usługi Pedicure 60 PLN

Pedicure klasyczny, Pedicure SPA

Piękne i zadbane paznokcie stóp - pielęgnacyjny pedicure

Pedicure klasyczny to pielęgnacyjny zabieg paznokci stóp. Podstawą pedicure’u klasycznego jest zmiękczenie i nawilżenie stóp przez kąpiel. Następnie płytka paznokci zostaje dokładnie oczyszczona, nadany jest pożądany kształt, skórki zostają usunięte. Po czynnościach pielęgnacyjnych nałożony jest lakier.

Pedicure SPA to kompleksowy zabieg pielęgnacji stóp i paznokci. Najpierw paznokcie zostają dokładnie oczyszczone poprzez relaksującą kąpiel. Następnie wykonywany jest pedicure klasyczny z nałożeniem odżywki, zakończony peelingiem usuwającym zrogowacenia i nadmiar skóry. Całość kończy masaż stóp z aplikacją maski o właściwościach nawilżających i odżywczych. Pedicure SPA zapewnia efekt gładkich i delikatnych stóp na długi czas.

Nazwa Cena
Pedicure klasyczny (bez malowania) 140 PLN
Pedicure SPA (pedicure z odżywką+peeling, masaż, maska) 180 PLN
Pedicure (pół zabieg) 100 PLN

Pedicure hybrydowy z malowaniem

Paznokcie u stóp wykonane metodą hybrydową lub malowanie zwykłe

Profesjonalnie wykonany pedicure lakierem hybrydowym lub zwykłym. Stylizacja paznokci wykonana jest zgodnie z oczekiwaniami klientki. W przypadku paznokci o słabej kondycji możliwa aplikacja bazy proteinowej w celu wzmocnienia płytki.

Nazwa Cena
Pedicure hybrydowy 200 PLN
Pedicure hybrydowy + usunięcie hybrydy 220 PLN
Pedicure hybrydowy + usunięcie hybrydy założonej w Salonie Sopot 200 PLN
Pedicure z malowaniem zwykłym 160 PLN
Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy