Oprawa oka

Makijaż

Makijaż dzienny, wieczorowy i ślubny wykonywany przez profesjonalistów.

Makijaż dzienny ma za zadanie wydobyć naturalne piękno - dyskretnie podkreśla urodę i delikatnie zakrywa mankamenty. Do jego wykonania makijażystka starannie wybiera kosmetyki, które z powodzeniem zakryją niedoskonałości bez efektu maski.
Makijaż wieczorowy pozwala na nutę ekstrawagancji przez dominację kolorów i wyraźne podkreślenie spojrzenia. Efekt z powodzeniem utrzymuje się przez cały czas trwania okoliczności na którą został wykonany.
Traktujemy makijaż wieczorowy jako element kreacji, dlatego razem z klientką wybierzemy styl i barwy, które razem stworzą efekt WOW.

W ofercie posiadamy również rozbudowany
pakiet ślubny dla Panny Młodej

Nazwa Cena
Makijaż dzienny 180 PLN
Makijaż wieczorowy 200-250 PLN
Makijaż ślubny 200-250 PLN

Henna brwi i rzęs oraz regulacja

Podkreślenie oprawy oczu dzięki koloryzacji henną i precyzyjnej regulacji brwi.

Henna brwi to koloryzacja włosków i skóry, podkreślająca oprawę oka wzmocnieniem koloru naturalnych brwi. Precyzyjnie dobrany kształt i kolor brwi potrafi nadać twarzy zupełnie nowy i atrakcyjny wygląd.
Henna rzęs to całkowicie bezpieczny i efektowny sposób na podkreślenie rzęs. Rzęsy stają się ciemniejsze dając optyczny efekt ich wydłużenia i zagęszczenia. Efekt utrzymuje się do 4 tygodni.
Regulacja brwi to nadanie im pożądanego kształtu poprzez usunięcie zbędnych włosków. Profesjonalnie wykonana regulacja brwi sprawi, że wyraz twarzy nabiera charakteru.

Nazwa Cena
Henna brwi 40 PLN
Henna rzęs 40 PLN
Regulacja brwi 30 PLN
Henna brwi z regulacją 70 PLN
Henna rzęs i brwi z regulacją 90 PLN

Przedłużanie i dopełnianie rzęs

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 oraz uzupełnienie.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to przyklejenie jednej rzęsy syntetycznej do jednej rzęsy naturalnej - pozwala to osiągnąć naturalny efekt wydłużenia i zagęszczenia rzęs. Metoda 1:1 optycznie powiększa oko i podkreśla spojrzenie jednocześnie zachowując stonowaną gęstość i wyrazistość. Długość rzęs wybierana jest indywidualnie do urody i potrzeb klientki.
Dopełnienie rzęs - chcąc utrzymać efekt świeżości i wyrazistości aplikacji, wykonujemy uzupełnianie rzęs. Aby było to dopełnienie, a nie aplikacja rzęs od zera - zalecamy uzupełnianie co minimum 3 tygodnie.

Nazwa Cena
Przedłużanie metodą 1:1 240-300 PLN
Dopełnienie rzęs (do 3 tygodni) 210-270 PLN
Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy