Fryzjerstwo

Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty usług fryzjerskich. Niezależnie od rodzaju włosów, ich potrzeb i Twoich oczekiwań z pewnością opuścisz salon w pełni usatysfakcjonowana. Pracują u nas świetni fryzjerzy, którzy potrafią dokonać niezwykle korzystnej metamorfozy u każdego.

Strzyżenie i modelowanie - Te dwa zabiegi fryzjerskie zazwyczaj idą ze sobą w parze. To właśnie dzięki ich połączeniu wychodzisz z salonu całkowicie odmieniona. Nasz fryzjer dopasuje dla Ciebie idealną fryzurę, zetnie włosy i pięknie je ułoży.

Koloryzacja - Pracujemy na najlepszych kosmetykach profesjonalnych marek, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać i stworzyć idealny dla Ciebie kolor włosów, będzie on niepowtarzalny, a jednocześnie uzyskamy naturalny efekt.

Dekoloryzacja i tonowanie - Chcesz dokonać wielkiej zmiany i z ciemnego koloru wrócić do jasnych włosów? Nie ma problemu! Zajmiemy się przeprowadzeniem tego w taki sposób, aby Twoje włosy nie ucierpiały i nie zostały nadmiernie zniszczone.

Regeneracja i pielęgnacja - Wiele osób uskarża się na różne problemy w obrębie włosów, mogą to być rozdwajające się końcówki, przetłuszczanie się czy przesuszenie. Regularnie poddając się odpowiednim zabiegom regeneracyjnym i pielęgnacyjnym, mamy pewność że nasze włosy pozostaną piękne na długo.

Prostowanie keratynowe - Proste, gładkie i idealne – takie włosy chciałaby mieć każda kobieta, niestety nie zawsze natura obdarza nas tym co chcemy. Zabieg keratynowego prostowania włosów pozwala na osiągnięcie długotrwałego efektu pięknych i prostych włosów.

Strzyżenie Modelowanie Koloryzacja Dekoloryzacja i tonowanie Regeneracja i pielęgnacja Prostowanie keratynowe Przedłużanie włosów
Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy