Sopot Zabiegi kosmetyczne, Masaże SPA, Fryzjerstwo

Przedłużanie włosów metodą kanapkową

1m 09s Salon Sopot Salon Sopot

Przedłużanie włosów w Salonie Sopot

 • Przedłużanie włosów metodą kanapkową

  Aplikacja dwóch pasm włosów na taśmie z umieszczonymi pomiędzy nimi naturalnymi włosami klientki tworzących wodoszczelne, trwałe połączenie bez użycia wysokich temperatur czy chemii.

  Zobacz ofertę
 • Przełożenie włosów metodą kanapkową Tape-On

  W zależności od tego w jakim tempie rosną włosy klientki, taśmy z pasmami włosów należy w późniejszym czasie przemieścić, aby były bliżej nasady włosów.

  Zobacz ofertę
 • Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą keratynową

  Połączenie włosów najwyższej jakości z własnymi włosami za pomocą keratyny. Łączenia keratynowe są bardzo małe, w kolorze włosów, dzięki czemu włosy wyglądają naturalnie.

  Zobacz ofertę

Na czym polega metoda Tape-On?

Tape-On to metoda przedłużania włosów za pomocą lekkich pasm, ciesząca się zaufaniem profesjonalistów i klientek na całym świecie. 6 zupełnie różnych rodzajów pasm i bogata paleta kolorów dają nieograniczone możliwości doboru idealnego rozwiązania dla każdego typu włosów.

Elastyczyczna, niewidzialna taśma pozwala uzyskać absolutnie naturalny efekt zagęszczenia i przedłużenia fryzury. Tworzy to idealne, subtelne połączenie naturalnych włosów bez ostrych zakończeń czy nieregularnych krawędzi.

Aplikacja polega na połączeniu dwóch pasm z umieszczonymi pomiędzy nimi naturalnymi włosami klientki tworzących wodoszczelne, trwałe połączenie bez użycia wysokich temperatur czy chemii. Można uzyskać objętość, długość i efekty kolorystyczne w zaledwie godzinę.

Metoda kanapkowa jest najbezpieczniejsza na rynku, odpowiednia nawet dla cienkich i delikatnych włosów. Doczepiane włosy nie matowieją, ani nie plączą się.

Salon Sopot jest autoryzowanym Salonem, w którym doświadczeni fryzjerzy indywidualnie dobierają pasma do rodzaju włosów i oczekiwań klientki.

Jak dbać o włosy po przedłużeniu?

Przedłużone włosy, jeśli tylko są odpowiednio pielęgnowane, odwdzięczą się pięknym wyglądem przez długi czas. Należy pamiętać, aby używane produkty do pielęgnacji nie zawierały alkoholu, olejków lub etanolu, ponieważ wysuszają włosy i mogą powodować rozklejanie się taśm mocujących. Wskazane jest czesanie włosów przed każdym myciem, żeby uniknąć ich splątania. Wszelkie nakładane kosmetyki należy aplikować omijając taśmy, żeby nie osłabić ich mocowania. Przed snem upewniamy się, że włosy są suche.

Usuwanie pasm włosów, a także ponowna aplikacja powinny być przeprowadzone wyłącznie przez profesjonalistę, nigdy na własną rękę. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty usług fryzjerskich.

Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy