Sopot Zabiegi kosmetyczne, Masaże SPA, Fryzjerstwo

Nagromadzona tkanka tłuszczowa

Jakie są gabinetowe sposoby na oporną tkankę tłuszczową?

Nagromadzona tkanka tłuszczowa

Nadmiar tkanki tłuszczowej jest zazwyczaj związany z problemem nadwagi i otyłości. Jednak zdarza się, że mimo zrzucenia zbędnych kilogramów, stosowania diety i regularnych ćwiczeń, obserwuje się miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej. Typowe miejsca, gdzie często występują te miejscowe nagromadzenia tkanki tłuszczowej, to brzuch, biodra, uda, pośladki, plecy i okolice nadkolanowe.

Gromadzenie się tkanki tłuszczowej w określonych obszarach ciała jest też wynikiem czynników genetycznych, hormonalnych, ale również jest efektem wpływu siedzącego trybu życia, braku aktywności fizycznej i niewłaściwej diety.

W niektórych przypadkach ani dieta, ani intensywne ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych rezultatów w walce z tkanką tłuszczową i cellulitem w trudnych partiach ciała. Wówczas pomocne mogą być zabiegi z zakresu modelowania sylwetki w celu przyśpieszenia procesu redukcji tkanki tłuszczowej.

Zalecane zabiegi

  • LPG® endermologie® Alliance

    Usuwa oznaki zmęczenia ze skóry ciała. Łagodnie złuszcza martwy naskórek. Zmiękcza skórę i wygładza jej powierzchnię. Skóra jest miękka, jędrna i jedwabista w dotyku. Widoczne...

  • Bandaże AROSHA

    Arosha to nowoczesna linia kosmetyków dla osób, które zmagają się z cellulitem, obrzękami, zwiotczeniami i nadmiernie zgromadzoną tkanką tłuszczową. Zabieg z użyciem bandaży Arosha polega...

Czekamy na Ciebie!
Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.
Rezerwacje obsługuje serwis Booksy