Salon Sopot - Strefa SPA, Masaże, Zabiegi pielęgnacyjne Sopot, Gdynia, Gdańsk

Strefa SPA

SPA to oaza relaksu i regeneracji dla ciała. Taki klimat organizujemy właśnie dla naszych klientów. Chcemy, abyś przychodząc do nas poczuła się wyjątkowo odprężona i zapomniała o codziennych obowiązkach i troskach. Oferta zabiegów jest bardzo szeroka i nasi specjaliści precyzyjnie dopasują zabiegi do potrzeb Twojej skóry i ciała.

Zabiegi na ciało - Ich zadaniem jej m.in. oczyszczanie skóry, poprawianie jej kondycji i jędrności. Stosowane preparaty i metody pozwalają na znaczące poprawienie poziomu odżywienia, zniwelowanie oznak starzenia się, usunięcie cellulitu i innych problemów skórnych. Wychodząc z gabinetu czujesz się piękniejsza i pełna energii, co widać po Twojej skórze.

Masaże - Pośród oferowanych przez nas zabiegów w tej kategorii, znajdziesz m.in. masaż ciała gorącymi kamieniami, masaż całego ciała w połączeniu z aromaterapią, masaż ciała świecą, masaż ciepłymi olejami, liftingujący masaż twarzy, czy relaksujący masaż twarzy. Są one przeprowadzane w taki sposób, aby efekty, jakie zostaną osiągnięte w pełni Cię zadowoliły, a opuszczając salon, żebyś czuła się w pełni odprężona i naładowana pozytywną energią.

Jeśli nie jesteś pewna, jaki zabieg będzie najlepszy dla Twojej skóry, koniecznie przed podjęciem decyzji skonsultuj się z jednym z naszych specjalistów, którzy pomogą odpowiednio dopasować postępowanie zabiegowe, do potrzeb Twojej skóry. Nasz strefa SPA jest miejscem, do którego regularnie i chętnie zagląda wiele osób. Już czas, abyś i Ty do nich dołączyła. Zapraszamy na relaksujące zabiegi.

Czekamy na Ciebie.

Rezerwując wizytę internetowo, oszczędzasz czas.

Umów wizytę Rezerwacje obsługuje serwis moment.pl